ГоловнаПолітика
Спецтема
Парламентские выборы

У Києві зафіксовано максимальну кількість передвиборних порушень

Оперативні штаби МВС почали відстежувати виборчий процес.

У Києві зафіксовано максимальну кількість передвиборних порушень
Фото: evplanet.org

Київ лідирує за кількістю порушень передвиборної кампанії.

Відповідна інформація розміщена у звіті на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

Варто зазначити, що 1 жовтня при МВС почали працювати оперативні штаби, які фіксують в реальному часі кількість порушень під час виборчої кампанії. Всі дані заносяться на інтерактивну карту.

На нашу думку, і партії, і кандидати в народні депутати в мажоритарних округах перебувають у рівних умовах. Для всіх створені однакові умови, і ті порушення, які відбуваються іноді, - це фактор, який називається людський фактор, - емоції.— Віктор Янукович, Президент України

Всі порушення розділені на дві групи: "З ознаками адміністративних правопорушень" та "З ознаками злочину".

Станом на 5 жовтня 2012 року лідером за кількістю порушень є Київ - 409 випадків. За ним йде Вінниця - 146 правопорушень і замикає трійку лідерів Луганськ з 116 випадками правопорушень.

Крім того, карта містить інформацію про територіальні виборчі комісії - адресу, номер комісії. Надалі, коли в комісії з'являться номери телефонів, вони відразу будуть відображатися на карті.

За добу в органи внутрішніх справ надходить в середньому близько 100 повідомлень.

Нагадаємо, координатор виборчих програм Громадської мережі "ОПОРА" заявила, що губернатори Чернівецької, Донецької та Одеської областей очолили рейтинг посадових осіб, які найбільш активно використовують адміністративний вплив під час виборів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter