ГоловнаПолітика
Спецтема
Парламентские выборы

"Ударівець" відмовився поступатися округом Ар'єву через нечесну гру

Але визнає, що все вирішить керівництво партії.

"Ударівець" відмовився поступатися округом Ар'єву через нечесну гру

Кандидат у депутати від "УДАРу" Олександр Сергієнко, який балотується у 218 столичному окрузі, не хоче зніматися з виборів заради кандидата від Об'єднаної опозиції Володимира Ар'єва.

Сергієнко пригадує історію з газетою, видана нібито від імені кандидата "Батьківщини" Ар'єва з не найкоректнішою подачею кандидата від "УДАРу".

"Цей плакат було кваліфіковано як нечесну боротьбу, - пригадує Сергієнко. - І я особисто цій людині не хотів би передавати свої голоси. Люди самі повинні вирішити, хто кращий, - це оптимальний шлях вирішення проблеми. Але це моя особиста думка - зрозуміло, що все вирішується на вищих щаблях партії".

На сьогодні ми ще ведемо переговори. Ми розуміємо, що можемо виграти у представників влади, тільки якщо узгодимо єдиного кандидата від опозиційних сил. У цьому напрямку ми зараз активно працюємо. Поки я не готовий називати конкретні імена або цифри. Тільки ми приймемо рішення, відразу ж оголосимо публічно, про що ми домовилися.— Віталій Кличко, лідер "УДАРу"

Сергієнко каже, що, на відміну від багатьох конкурентів, не позиціонує себе як опозиційний кандидат і вважає, що спочатку з "УДАРом" хотіли вчинити не зовсім красиво: "Не дуже чесна гра була в момент, коли одна сила взяла собі в Києві 9 округів, а іншій із приблизно таким самим рейтингом у столиці запропонувала 4".

Зазначимо, що лідери Об'єднаної опозиції та "УДАРу" планують наступного тижня підписати угоду, яка визначить найбільш рейтингових мажоритарників, щоб до парламенту не пройшли представники влади.

Джерело: Главком
Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook