ГоловнаПолітика

Представник ЄЕСУ запідозрив суддю Апеляційного суду в упередженості

Суддівська колегія не вбачає підстав для висловлення невдоволення.

Представник ЄЕСУ запідозрив суддю Апеляційного суду в упередженості
Фото: nikvesti.com

Представник корпорації "Єдині енергетичні системи України" Олександр Ковальчук заявив усунення головуючому судді Київського апеляційного госпсуду у справі про виплату боргу Кабміном України міноборони РФ Віктору Шапрану.

"Заявляю відвід головуючому судді колегії суддів Київського апеляційного господарського суду", - сказав він на засіданні.

Представник корпорації запідозрив суддю в упередженості через те, що апеляцію призначили до розгляду в дуже стислі терміни після винесення рішення в цій справі судом першої інстанції.

Я дуже не хотів би, щоб ми мусили віддавати борг.— Володимир Литвин, голова ВР

"Київський апеляційний господарський суд уже 21 вересня, тобто після ухвалення рішення судом першої інстанції, виніс ухвалу про прийняття апеляції та призначив справу до розгляду на 4 жовтня. Такі дії... викликають сумніви щодо дотримання чинного законодавства під час призначення справи до розгляду, а також порядку призначення судді для розгляду справи", - сказав він.

Проте суд не задовольнив клопотання представника ЄЕСУ.

"Суд вирішив залишити без задоволення клопотання представника ЄЕСУ", - оголосила рішення колегія суддів.

Нагадаємо, Київський апеляційний господарський суд розпочав розгляд апеляції на рішення Господарського суду Києва, яким суд зобов'язав Кабінет Міністрів України виплатити міністерству оборони РФ 3 млрд 113 млн грн боргів корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ).

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram