ГоловнаПолітика

Партія регіонів програє передвиборні перегони на Луганщині, - КПУ

Позиції діючої влади в Луганській області помітно похитнулися.

Партія регіонів програє передвиборні перегони на Луганщині, - КПУ
Фото: Макс Левин

Позиції діючої влади в Луганській області помітно похитнулися, і Партія регіонів прекрасно розуміє, що катастрофічно втрачає свою популярність у потенційного електорату.

Про це заявив депутат від фракції КПУ у Верховній Раді Спірідон Кілінкаров на прес-конференції в інформаційному агентстві ГолосUA.

"Влада намагається нечесним чином впливати на перебіг передвиборної кампанії, здійснюючи тиск на своїх політичних опонентів і визнаючи, таким чином, що законними методами завоювати симпатії народу в регіоні їй вкрай важко", - підкреслив Спірідон Кілінкаров.

Ми розраховуємо на підтримку за межами України і на допомогу міжнародних спостерігачів у проведенні чесних виборів в Україні— Петро Симоненко, лідер КПУ

Депутат нагадав також, що останнім часом потенційний виборець на Луганщині відчуває певну втому у зв'язку з жорсткістю тиску регіоналів на "уми простого народу".

"Люди прекрасно бачать стан речей, за якого закриваються заводи і фабрики, а заробітна плата не виплачується місяцями. Вони напевно зроблять з цього правильні висновки", - зазначив Спірідон Кілінкаров.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram