ГоловнаПолітика

МЗС: ПАРЄ позитивно оцінила підготовку до виборів

Спостерігачів закликали бути об'єктивними в оцінках виборчого процесу.

МЗС: ПАРЄ позитивно оцінила підготовку до виборів
Фото: Дмитрий Алексеенко

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) високо оцінила підготовку до парламентських виборів в Україні.

"19-21 вересня в Україні перебувала передвиборна місія комітету ПАРЄ зі спостереження за підготовкою до парламентських виборів", - заявив директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ (МЗС) України Олег Волошин.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Нинішня осінь - це період політичних змагань. Уряд сподівається зробити все, щоб вони проходили цивілізовано, і не позначилися на економічному розвитку держави— Микола Азаров, прем'єр-міністр України

Він додав, що за підсумками візиту місія оприлюднила спільну заяву: "Ми б хотіли звернути увагу на низку зауважень і побажань, але нас зацікавив один з пасажів. Місія висловлює стурбованість ув'язненням Тимошенко і Луценка. Але це питання не може бути визначальним у визнанні виборів легітимними".

За його словами, це ще один аргумент на користь того, що оцінки повинні даватися під час виборів, а не в результаті зусиль нашої опозиції: "Присутність міжнародних спостерігачів від різних місій підтверджує нашу готовність проведення чесних демократичних виборів".

Як повідомляли раніше, спостерігачі ICES відзначили "демократичність" українського виборчого процесу.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter