ГоловнаПолітика

На Герегу напала жінка з ножем

Інцидент стався на шкільному подвір'ї.

На Герегу напала жінка з ножем
Фото: Макс Левин

Секретар Київради Галина Герега стверджує, що вчора ввечері було вчинено спробу нападу на неї.

Інцидент стався, коли чиновниця поверталася зі школи, де взяла участь у загальношкільних батьківських зборах, - до неї підбігла дівчина з ножем.

"Після закінчення батьківських зборів я прямувала до машини. Раптом побачила, як до мене біжить дівчина. Вона викрикувала якісь образи. В цей час на майданчику перед школою були діти та батьки. Деякі з них спробували її зупинити, на що вона почала дуже агресивно реагувати, розмахувати руками, прориватися до мене. Із цього я зрозуміла, що дівчина має недобрі наміри, і разом зі своїми помічниками якнайшвидше виїхала. Водночас мої помічники повідомили райвідділ міліції про цей інцидент", - розповіла Галина Герега, повідомляє РБК-Україна.

"Як мені потім стало відомо, дівчину затримали, в неї вилучили ніж і посвідчення журналіста від "Свободи", - додала секретар Київради.

Чиновниця зазначила, що це вже не перший випадок, коли представники партії "Свобода" чинять тиск на мене і моїх помічників.

"Неодноразово вони приїжджали на мої зустрічі з виборцями, намагаючись чинити провокаційні дії. Я чесно веду свою виборчу кампанію. Неодноразово закликала свого опонента по округу, який представляє ВО "Свобода", підписати угоду про чесні вибори і вести їх у цивілізованому руслі, але, на жаль, не знайшла розуміння. Мабуть, у нього інші методи ведення виборчої кампанії", - заявила секретар Київради.

Нагадаємо, Галина Герега балотується по 215-му округу (Київ) як самовисуванець. Від "Свободи" в цьому окрузі балотується Андрій Іллєнко.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter