ГоловнаПолітика

Янукович відмовився критикувати журналістів

На думку глави держави, приладу для виявлення правдивості повідомлень у ЗМІ не існує.

Янукович відмовився критикувати журналістів

Влада повинна докладати всіх зусиль для законодавчого забезпечення вільної та ефективної роботи ЗМІ.

Про це заявив Президент Віктор Янукович на 11-му Економічному форумі "Україна - Польща", в роботі якого високопосадовець узяв участь разом із президентом Польщі Броніславом Коморовським.

"Ми не можемо собі дозволити з Броніславом Коморовським критикувати пресу. Бо ці висновки можете робити тільки ви, а ми цьому можемо тільки сприяти - сприяти через закони, через інші політичні процеси", - цитує Януковича його прес-служба.

Ухваленням цього закону ми повертаємося до печерних часів, які, начебто, вже пережили. Якщо ми прагнемо до Європи, то такий закон не слід навіть показувати Європі.— Віктор Мусіяка, голова партії "Вперед, Україно!"

Він додав, що не існує "експертів або приладів", які могли б зі стовідсотковою точністю стверджувати, наскільки правдивою є оприлюднена журналістами інформація, наскільки повно і точно її викладено.

"У цьому процесі ми зацікавлені всі - щоб була ефективність, яка служила справі. І це дуже важливо. В цьому питанні той досвід, який є у світі, треба використовувати", - зазначив він.

Як відомо, 18 вересня Верховна Рада схвалила в першому читанні проект закону, який передбачає запровадження кримінальної відповідальності за наклеп. Законопроект передбачає, що наклеп може каратися тюремним ув'язненням на термін до 3 років.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter