ГоловнаПолітика

Партія регіонів заперечує зв'язок із дніпропетровськими терористами

В облштабі запевняють, що досі не бачили підривників.

Партія регіонів заперечує зв'язок із дніпропетровськими терористами
Фото: Интерфакс-Украина

Дніпропетровська облорганізація Партії регіонів заперечує факт співпраці з політологами, обвинуваченими у вибухах у Дніпропетровську.

Нагадаємо, що радник голови партії Андрій Денисенко заявив про те, що має свідчення співпраці Віктора Сукачова і Дмитра Реви з обласним штабом Партії регіонів після 2011 року.

Слідство також з\'ясує, наскільки політичні симпатії підозрюваних впливали на скоєні ними злочини. Для цього слідство має підстави дуже виважено встановити ці обставини— Віктор Пшонка, генеральний прокурор

Як повідомив "Днепропетровск. Комментарии", керівник прес-служби обласного штабу Партії регіонів Андрій Міхейченко, ніколи ані Віктор Сукачов, ані Дмитро Рева не співпрацювали з обласною організацією Партії регіонів чи зі штабом.

Як відомо, у передвиборному штабі члени Партії регіонів працюють на громадських засадах. Тому спочатку ані в штатному розкладі, ні документально вони не могли бути оформлені.

"Можу впевнено заявити, що вони ніколи навіть не з'являлися в приміщенні обласної організації, про що можуть свідчити записи камер відеоспостереження, встановлені в приміщенні. Я працюю тут з 2010 року і можу заявити, що заява Андрія Денисенка не відповідає дійсності", - заявив Андрій Міхейченко.

Нагадаємо, що 27 квітня 2012 року в центрі Дніпропетровська пролунали 4 вибухи. Постраждали 30 осіб.

Міліція порушила кримінальну справу за статтею "теракт". Згодом було затримано 4 підозрюваних, які, за даними слідства, щиро зізналися у скоєному. Двоє з обвинувачених працювали на кафедрі політології місцевого ВНЗ.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter