ГоловнаПолітика

Янукович: процес у справі Тимошенко не завершено

Президент бажає екс-прем'єру швидкого одужання для завершення судових процесів.

Янукович: процес у справі Тимошенко не завершено
Фото: http://job-sbu.org

Президент Віктор Янукович бажає колишньому прем'єр-міністру, лідеру партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко швидкого одужання для завершення судових процесів.

Про це він сказав на спільній прес-конференції з президентом Польщі Броніславом Коморовським.

"Питання лікування Тимошенко, він сьогодні, я сказав би, у фазі вирішення цієї проблеми, проблеми її здоров'я. Ми, безумовно, бажаємо, щоб якомога швидше процес одужання завершився, щоб отримати можливість і доступ до правосуддя, щоб ми остаточно змогли отримати відповіді на ці питання", - сказав Президент.

При цьому, відповідаючи на запитання щодо того, чи готовий він повернутися до питання про помилування Тимошенко, Янукович заявив, що судові процеси над Тимошенко ще не завершено.

"Процес у справі Тимошенко ще не завершено. Судові справи, які ще треба розглянути, дадуть відповідь, наскільки Тимошенко буде винувата в тих питаннях, щодо яких їй висунуто звинувачення. Я не раз говорив, що ми зацікавлені в тому, щоб всі справи розглядали тільки у правовій площині", - сказав Янукович.

Екс-прем\'єр Юлія Тимошенко готова прийняти помилування від Президента Віктора Януковича.— Сергій Власенко, адвокат

Він додав: "Ми реагували завжди і будемо реагувати на питання, які виникають у цьому процесі. Наприклад, питання лікування Тимошенко. Сьогодні воно перебуває у фазі вирішення. Ми бажаємо, безумовно, щоб процес одужання якнайшвидше завершився, щоб ми отримали можливість повернутися до правосуддя. Ми тоді зможемо отримати відповідь на ці питання".

Нагадаємо, Комітет із міжнародних відносин Сенату США рекомендує Сенатуі закликати Державний департамент США обмежити видачу віз українським чиновникам, причетним до позбавлення волі та жорстокого поводження з колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

Також нагадаємо, раніше в інтерв'ю виданню The Time Magazine (США) Янукович заявив, що він хоче помилувати Тимошенко.

Однак Янукович зауважив, що він мусить діяти в рамках законодавства, згідно з яким, таке питання може виникнути тільки після завершення судового процесу, зокрема в Європейському суді з прав людини.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter