ГоловнаПолітика

Власенко: заява про вербування Тимошенко ФСБ - маячня

За словами адвоката, Омельченко зовсім деградував.

Власенко: заява про вербування Тимошенко ФСБ -  маячня
Фото: byut.com.ua

Заява народного депутата, екс-б'ютівця Григорія Омельченка про те, що екс-прем'єра Юлію Тимошенко завербувала ФСБ Росії в липні 1995 року є цілковитою маячнею.

Про це заявив захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко.

"Це маячня, повна маячня. На жаль, Григорій Омельченко повністю деградував: від людини, яка свого часу дійсно боролася з корупцією, - до людини, яка займається навіть не політичною проституцією, а ще гірше!. Це людина, яка два скликання входила у фракцію БЮТ, тепер (іде) з Віктором Ющенком, який є в тісній зв'язці з Януковичем, і розповідає в інтерв'ю всяку маячню і маразм. Сьогодні вони сказали, що Юлію Володимирівну завербувала ФСБ, а завтра вони що скажуть? Мовляв, Юлія Тимошенко - агент Моссада , ЦРУ, ФБР і взагалі посланник позаземних цивілізацій?", - сказав Власенко.

Нині опозиція молиться, щоб, не дай, Боже, Тимошенко не звільнили. Можливо, ці підозри неправильні, але я так думаю. — Віктор Ющенко, екс-президент України

Нагадаємо, сьогодні Григорій Омельченко, в інтерв'ю "Главкому" заявив, що екс-прем'єра завербувала ФСБ у липні 1995 року, після того, як її затримали в Росії за контрабанду валюти.

Раніше Григорій Омельченко був членом фракції БЮТ, з якої його одностайно виключили в жовтні 2009 року.

Джерело: Интерфакс
Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook