ГоловнаПолітика

Янукович сподівається, що вибори повернуть довіру громадян до влади

Янукович застеріг чиновників від застосування адмінресурсу на виборах

Янукович сподівається, що вибори повернуть довіру громадян до влади

Президент України Віктор Янукович заявляє про неприпустимість зловживань владними ресурсами під час виборчої кампанії.

Про це глава держави сказав, виступаючи на засіданні Ради регіонів у Києві.

"Я хотів би ще раз попередити всіх чиновників, усіх рівнів - втручання у виборчий процес є порушенням законодавства, і ми будемо перевіряти кожен такий факт", - сказав Янукович.

Він зазначив, що система правоохоронних органів і судів буде реагувати на подібні факти відповідно до чинного законодавства.

"Я хотів би особливо звернути на це увагу голів обласних державних адміністрацій, оскільки останнім часом надходять скарги від різних політичних партій", - зазначив він.

Уряд не дозволить дестабілізувати ситуацію в державі під час передвиборної кампанії. — Микола Азаров, прем'єр-міністр України

Також Президент наголосив, що вибори повернуть довіру громадян до влади.

"Парламентські вибори-2012 повинні суттєво підвищити довіру наших громадян як до парламенту, так і до влади загалом за рахунок проведення відкритого демократичного виборчого процесу", - сказав Президент.

При цьому глава держави висловив сподівання, що новий парламент стане ефективним джерелом законодавчої діяльності і забезпечить модернізацію України.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради відбудуться 28 жовтня.

Також нагадаємо, в організації "Опора" називають використання адміністративного ресурсу найчастішим порушенням під час передвиборної кампанії до Верховної Ради.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter