ГоловнаПолітика

Власенко не хоче, щоб МОЗ оцінював стан Тимошенко

Захисник екс-прем'єра схильний довіряти тільки німецьким лікарям.

Власенко не хоче, щоб МОЗ оцінював стан Тимошенко
Фото: byut.com.ua

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко вважає, що комісія МОЗ не може давати оцінку стану екс-прем'єра.

Про це він заявив, коментуючи заяву, поширену МОЗ про те, що екс-прем'єр не потребує лікування, проте, на її ж прохання, залишається в лікарні.

"Захист не розуміє, який стосунок МОЗ має до лікування Юлії Володимирівни. Тільки її лікарі можуть давати оцінку стану її здоров'я", - наголосив Власенко.

За словами захисника, "Міністерство охорони здоров'я юридично там не існує", в тому числі, в частині лікування, додавши, що практично щодня МОЗ створює для Тимошенко "стресові ситуації".

Складається враження, що німці готові зробити з Тимошенко інваліда, щоби тільки відпрацювати гроші, які їм заплатили.— Василь Кисельов, Партія регіонів

Нагадаємо, вчора перший заступник Міністра охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко повідомила, що Тимошенко успішно пройшла курс реабілітації, але залишиться в лікарні ще на місяць.

Такого висновку, за словами Моїсеєнко, дійшли лікар німецької клініки "Шаріте" Лутц Хармс і головний лікар харківської лікарні "Укрзалізниці" Михайло Афанасьєв, які входять до складу міжнародної медичної комісії.

Зазначимо також, що Лутц Хармс не відкидає можливості інвалідизації своєї пацієнтки.

9 травня Тимошенко було доправлено в лікарню "Укрзалізниці" в Харкові у зв'язку з погіршенням здоров'я (у неї діагностовано міжхребцеву грижу).

Лікування Тимошенко проходить під наглядом медиків із берлінської клініки "Шаріте".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter