ГоловнаПолітика

"Свобода" судитиметься з ЦВК у ВАСУ

У партії кажуть, що хочуть пройти всю процедуру, щоб домагатися правди в Євросуді.

"Свобода" судитиметься з ЦВК у ВАСУ
Фото: http://transkarpatia.net

Партія ВО "Свобода" оскаржила у Вищому адмінсуді України рішення Київського апеляційного адмінсуду про відхилення позову партії з вимогою включити кандидатури від політсили до дільничних виборчих комісій на виборах Верховної Ради.

Про це повідомляє прес-служба партії.

При цьому в "Свободі" зазначили, що не сподіваються на позитивний результат, але хочуть пройти всю процедуру.

"Зрозуміло, що шукати справедливості в українських судах немає сенсу, але цей шлях усе ж слід пройти, щоб подати позов до Європейського суду з прав людини, який, ми переконані, об'єктивно розгляне справу", - йдеться в повідомленні.

Зміна порядку жеребкування щодо включення кандидатур у склад дільничних виборчих комісій запобігли зриву виборів.— представник Партії регіонів у ЦВК Владислав Забарський

Нагадаємо, 13 вересня ЦВК змінила порядок проведення жеребкування щодо включення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій на виборах Верховної Ради.

14 вересня "Свобода" оскаржила рішення ЦВК змінити порядок жеребкування щодо включення кандидатур до дільничних виборчих комісій на виборах Верховної Ради в Київському апеляційному адмінсуді, однак отримала відмову.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter