ГоловнаПолітика

Тимошенко голосуватиме на виборчій дільниці в лікарні

У лікарні є виборча дільниця.

Тимошенко голосуватиме на виборчій дільниці в лікарні
архивное фото

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко зможе проголосувати на виборчій дільниці в лікарні, де проходить лікування.

Про це головний лікар ЦКЛ №5 Михайло Афанасьєв заявив під час прес-конференції в Харкові.

"У лікарні є виборча дільниця, оскільки в лікарні одночасно знаходиться 350-400 хворих, і Тимошенко зможе проголосувати в лікарні", - зазначив Афанасьв.

Екс-прем\'єр-міністр України Юлія Тимошенко залишиться під стаціонарним доглядом українських і німецьких фахівців в Центральній клінічній лікарні "Укрзалізниці" в Харкові ще щонайменше один місяць. — Раїса Моісеєнко, перший заступник міністра охорони здоров'я

Раніше заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив, що в лікарні, де перебуває Тимошенко, буде створено спеціальну виборчу дільницю, якщо вона досі не створена.

"Якщо Тимошенко буде і далі в лікарні, зокрема до 28 жовтня, то цілком очевидно, що буде включена до списку виборців тієї спеціальної виборчої дільниці і зможе реалізувати своє право голосування", - сказав заступник голови ЦВК.

Також Магера зазначив, що голосування не є приводом для переведення Тимошенко в тюрму.

"Якогось виключення для окремо взятих осіб закон не передбачає. Тож кожного, хто перебуває в лікарні, буде включено в список виборчої дільниці, і він зможе реалізувати своє право голосу", - резюмував Магера.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради відбудуться 28 жовтня.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter