ГоловнаПолітика

Депутати не захотіли блокувати створення Земельного банку

Відповідний проект вніс Юрій Кармазін.

Депутати не захотіли блокувати створення Земельного банку
Фото: Макс Левин

Верховна Рада відмовилася ухвалити постанови про скасування свого рішення від 6 вересня у другому читанні та в цілому законопроекту №10043 про створення Державного земельного банку.

За відповідний проект постанови проголосували 67 депутатів за 226 мінімально необхідних.

Відповідний проект постанови було внесено депутатом від фракції Блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Юрієм Кармазіним.

Депутат мотивував свою ініціативу тим, що під час розгляду Радою законопроекту 6 вересня депутати голосували за нього не персонально, а також у залі пленарних засідань не було тієї кількості депутатів, яка необхідна для затверджена законів.

Рішення парламенту, яке передбачає створення Державного земельного банку, є абсурдним.— Іван Кириленко, колишній міністр аграрної політики, депутат Верховної Ради від БЮТ

Нагадаємо, 6 вересня Верховна Рада України затвердила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності".

Закон вводить у дію Державний земельний банк, який повинен надавати винятково селянським, фермерським, сільськогосподарським підприємствам кредити під не більш ніж 5% ставки Національного банку.

Після цього законопроект було скеровано на доопрацювання.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter