ГоловнаПолітика

Яценюк: Партія регіонів - це хлопці з минулого

Опозиціонер визнав, що корупція була і при Тимошенко.

Яценюк: Партія регіонів - це хлопці з минулого
Фото: frontzmin.ua

Голова Ради Об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк визнав, що корупція була в Україні при кожній владі, у тому числі й під час правління екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Про це він сказав в ефірі каналу ICTV.

"Потрібно відкрито визнати, що в Україні завжди була корупція, при будь-якій владі, проте не грабували так, як нині", - зазначив Яценюк, кажучи, зокрема, і про корупцію в попередньому уряді.

Суди нині працюють самі на себе - ні люди, ні підприємці не можуть знайти там правди.— Сергій Тігіпко, віце-прем'єр-міністр

Крім того, Яценюк заявив, що "Батьківщина" займе перше місце на виборах і відправить Партію регіонів в опозицію.

"В Україні буде сильна опозиція, яка називатиметься Партія регіонів. Партія регіонів - це хлопці з минулого, темного, дрімучого Радянського Союзу", - завершив свій виступ опозиціонер.

Нагадаємо, раніше Яценюк заявив, що парламентська більшість на засіданні планує виключити з виборчого законодавства норму, яка передбачає, що бюлетені є бланками суворої звітності повинні зберігатися протягом певного терміну.

"Влада таким чином  друкуватиме ці бюлетені в себе в підвалі офісу Партії регіонів, там буде їх знищувати", - сказав Яценюк.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter