ГоловнаПолітика

Записи Мельниченка у справі Щербаня не можуть бути долучені до матеріалів справи

За словами адвоката, обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом.

Записи Мельниченка у справі Щербаня не можуть бути долучені до матеріалів справи
Фото: vlasti.net

Записи колишнього майора Управління державної охорони України Миколи Мельниченка не можна використовувати як докази у справі про вбивство народного депутата і бізнесмена Євгена Щербаня.

Про це заявив Дмитро Поізд - адвокат одного з засуджених за вбивство Щербаня Вадима Болотських, повідомляє "Радіо "Свобода".

Адвокат посилається на статті 62 і 63 Конституції України, в яких ідеться про те, що обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях.

"Якщо є докази того, що плівки отримано незаконним шляхом, а це так, то вони не можуть бути долучені до матеріалів справи і на них не може ґрунтуватися обвинувачення", - зазначив Поізд.

Також адвокат додав, що Мельниченко не може давати оцінку записам, які він зробив.

"Мельниченко - технар, а не юрист. Лише юрист може дати оцінку доказам. Він мав би передати ці записи в Генпрокуратуру, коли розслідували справу", - зазначив адвокат.

Нагадаємо, 15 вересня Мельниченко на своїй сторінці у Фейсбуці написав, що колишній прем'єр-міністр Павло Лазаренко 1996 року організував убивство народного депутата та бізнесмена Щербаня, а екс-прем'єр-міністр Тимошенко та партнер Лазаренка по бізнесу Петро Кириченко нібито оплатили послуги кілера.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter