ГоловнаПолітика

Волга виступить з останнім словом 18 вересня

Судді пішли думати над вироком.

Волга виступить з останнім словом 18 вересня
Фото: Макс Левин

Шевченківський районний суд Києва відновив розгляд кримінальної справи колишнього голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Василя Волги.

Варто зазначити, що засідання почалося з годинним запізненням, інформує власний кореспондент LB.ua.

Про початок засідання оголосила суддя Тетяна Овсепян.

З останнім словом встигли виступити 3 з 5 підсудних - водій Волги Віталій Присяжнюк, колишній помічник Волги Олег Чернушенко та директор департаменту юридичного забезпечення Держфінпослуг Євген Гантімуров.

Усі вони заявили, що визнають свою провину та каються у скоєному.

Після цього суд вийде в дорадчу кімнату для винесення вироку у справі.

Пізніше суд повторно оголосив перерву в судовому засіданні у кримінальній справі колишнього голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Василя Волги до 18 вересня для підготовки підсудних до останнім словом.

Державне обвинувачення просить Шевченківський районний суд Києва засудити Василя Волгу до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, Волгу затримали 19 липня 2011 року. 21 липня стало відомо, що стосовно нього було порушено кримінальну справу за ст. 368 ч. 3 Кримінального кодексу за підозрою в отриманні хабара в розмірі $500 тис. за попередньою змовою осіб.

Президент України Віктор Янукович указом від 25 липня 2011 року звільнив Волгу з посади голови Нацкомфінуслуг у зв'язку "з порушенням присяги держслужбовця".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter