ГоловнаПолітика

Соболєв: Кабміну сьогодні не існує

"Весь уряд пішов у парламент", - вважає опозиціонер.

Соболєв: Кабміну сьогодні не існує
Фото: Артем Атаманюк

Реально діючого уряду в Україні на сьогодні не існує.

Про це в ексклюзивному коментарі LB.ua заявив заступник голови фракції "БЮТ-Батьківщина" у Верховній Раді Сергій Соболєв.

"Що таке уряд? Його фактично не існує. Це орган, який виконує послання і вказівки Президента Віктора Януковича", - вважає Соболєв.

Згідно з нинішнім законодавством, Янукович узурпував владу і сам призначає склад уряду. Було б справедливо, якби Кабмін пішов у відставку рішенням Верховної Ради після виборів. Такого непрофесійного уряду я не бачила давно.— Ірина Геращенко, "Наша Україна"

Відповідаючи на питання про можливі кадрові перестановки в Кабміні після парламентських виборів, заступник голови БЮТ зазначив: "Зміни, які будуть, ні до чого доброго не приведуть. Перестановка прізвищ фактично нічого не змінить. Але перестановки можуть бути, тому що весь Кабмін на чолі з прем'єром Азаровим пішов у парламент".

Нагадаємо, раніше член Об'єднаної опозиції Микола Томенко заявив, що прем'єр-міністр Микола Азаров піде у відставку, якщо Партія регіонів програє парламентські вибори.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter