ГоловнаПолітика

Тимошенко хоче дати інтерв'ю українським ЗМІ

Екс-прем'єр звернулася з проханням до керівництва Качанівської колонії.

Тимошенко хоче дати інтерв'ю українським ЗМІ

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко просить керівництво Качанівської колонії дозволити їй зустрітися з представниками ЗМІ для проведення інтерв'ю.

Про це сказав на прес-конференції депутат від БЮТ і захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

"Мені стало відомо 11 вересня, що низка українських та іноземних ЗМІ бажає провести зі мною інтерв'ю... Я надаю свою письмову згоду на інтерв'ю", - процитував Власенко заяву екс-прем'єра до керівництва Качанівської колонії.

Екс-прем\'єр-міністру України Юлії Тимошенко треба обмежити зустрічі з друзями, родичами та народними депутатами, оскільки такі зустрічі дуже погано впливають на її здоров\'я.— Раїса Моїсеєнко, замміністра охорони здоров'я України

За його словами, Тимошенко дала дозвіл на інтерв'ю таким засобам масової інформації: телеканалам ТВі, "5 каналу", ICTV, СТБ, інтернет-виданням "Лівий берег" (LB.ua), "Українська правда", а також виданню "Кореспондент", BBC, CNN та іншим телеканалам Європейського Союзу.

При цьому Власенко зазначив, що Тимошенко просила керівництво колонії в разі звернень інших ЗМІ з проханням про інтерв'ю обов'язково її поінформувати про це.

Нагадаємо, сьогодні Державна пенітенціарна служба відмовила Юлії Тимошенко у зустрічах із міністром закордонних справ Швеції Карлом Більдтом, колишнім президентом Європейського парламенту Єжи Бузеком і послом Швеції в Україні Стефаном Гуллгреном.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter