ГоловнаПолітика

Прокурор: Тимошенко доведеться постати перед судом

8 тижнів без стресів, про які просили німецькі лікарі, закінчуються, нагадала держобвинувач у справі.

Прокурор: Тимошенко доведеться постати перед судом
Фото: Дмитрий Неймырок/most-kharkov.info

Державний обвинувач Вікторія Калита вважає, що рано чи пізно Юлії Тимошенко доведеться постати перед судом у справі ЄЕСУ.

Про це Калита заявила після закінчення судового засідання, відповідаючи на запитання журналістів.

"Без неї суд початися не може і не почнеться. Однак рано чи пізно Тимошенко таки доведеться постати перед судом, як би зараз вона не намагалася затягнути судовий розгляд справи", - зазначила вона.

Вона зазначила, що рекомендований німецькими лікарями період без стресів закінчується 20 вересня, і що Тимошенко перебуває в лікарні вже 18 тижнів.

Прокурор назвала обґрунтованою відмову суду задовольнити клопотання захисту про призупинення розгляду справи Тимошенко у зв'язку зі станом її здоров'я.

Відповідно до закону, суддя мав би зупинити провадження у справі до видужання Юлії Володимирівни— Сергій Власенко, адвокат Тимошенко

Вона зазначила, що закон передбачає призупинення слухання справи лише в разі важкої хвороби підсудного.

"Доказів або висновків про те, що в Тимошенко важка хвороба - в матеріалах справи немає. Крім того, є висновки судово-медичної експертизи про те, що вона може брати участь у судовому розгляді справи", - заявила Калита.

Вона зазначила, що Тимошенко вже 8 разів поспіль відмовилася від участі в судовому засіданні, крім того, відмовилася і від запропонованого їй проведення відеоконференції.

При цьому Калита наголосила, що, перебуваючи в лікарні, Тимошенко 10 разів на тиждень проводить зустрічі.

Утім Калита не змогла спрогнозувати, чи подаватиме звинувачення на наступному засіданні суду клопотання про доставку Тимошенко до суду.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter