ГоловнаПолітика

МЗС: Україна виконує всі зобов'язання перед Радою Європи

Грищенко зазначає, що Україна може відігравати провідну роль у спільних європейських процесах.

МЗС: Україна виконує всі зобов'язання перед Радою Європи
Фото: Макс Левин

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко запевнив, що Україна повністю виконує зобов'язання в рамках Ради Європи.

Про це він заявив сьогодні під час конференції "План дій Ради Європи для України на 2011-2014 роки".

"Результати реалізації плану дій із Радою Європи за перший рік дають підстави сказати про те, що Україна показала себе не тільки як відповідальний партнер. Україна може відігравати провідну роль у спільних європейських процесах. Ми все більше наближаємося до повного виконання взятих на себе зобов'язань у рамках членства в РЄ", - заявив Грищенко.

Щодо змін у законах, пов\'язаних із нашими зобов\'язаннями перед Радою Європи, то ми їх вирішимо, думаю, 2012 року.— Віктор Янукович, Президент України

При цьому міністр наголосив: "Щоб відповідати високим стандартам і принципам РЄ, Україна повинна рухатися вперед. Завдяки конкретним проектам, ми здійснюємо реформи, наближаючи Україну до стандартів РЄ".

Нагадаємо, Україна 1995 року перед вступом до Ради Європи брала зобов'язання привести своє законодавство у відповідність з європейськими нормами, проте в попередні роки більшість цих зобов'язань не виконувала.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter