ГоловнаПолітика

Рада Європи готує для України два нові проекти співпраці

В організації планують створити координаційний механізм для всього сектора правосуддя.

Генеральний директорат із прав людини та верховенства права Ради Європи розробив два нові проекти співпраці для України.

Про це йшлося під час сьогоднішньої зустрічі заступника міністра юстиції Дмитра Ворони з представниками директорату, повідомили в прес-службі Міністерства юстиції України.

Ці проекти стосуються реформування сектору юстиції та створення координаційного механізму для всього сектора правосуддя. Такі проекти пропонують реалізувати в рамках співпраці України та Ради Європи щодо проведення реформ у країні.

Сторони обговорили пропозиції до зазначених проектів співпраці. Йшлося про необхідність подальшого підвищення кваліфікації працівників системи юстиції та вдосконалення матеріально-технічного забезпечення сфери юстиції та правосуддя. Обговорювали також питання співпраці у сфері реформування системи правосуддя, кримінального процесу та пенітенціарної системи в Україні.

У контексті подальшого розвитку співпраці представники Генерального директорату з прав людини та верховенства права РЄ відзначили активну участь України в проектах технічної допомоги Ради Європи, зокрема в програмі "Східне партнерство".

Нагадаємо, депутат від фракції НУ-НС, лідер Народного Руху України Борис Тарасюк заявив, що рішення Європейського суду з прав людини у справі екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко може призвести до призупинення членства України в Раді ЄС.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter