ГоловнаПолітика

БЮТ обіцяє не ігнорувати засідань ВР

Кожем'якін попросив Литвина не включати на розгляд законопроектів від опозиції.

БЮТ обіцяє не ігнорувати засідань ВР
Фото: www.segodnya.ua

Фракція БЮТ у Верховній Раді має намір бути присутньою на пленарних засіданнях 11-ї сесії парламенту.

Про це на брифінгу сказав голова фракції Андрій Кожем'якін.

"Що стосується присутності, я думаю, що присутність опозиційної фракції має бути в залі для того, щоб у будь-якому випадку фіксувати те, що відбуватиметься в залі з боку більшості", - сказав він.

Окрім того, Кожем'якін зазначив, що фракція ініціює невключення до календарного плану 11-ї сесії своїх законопроектів у зв'язку з тим, що, за його словами, у них немає шансів на ухвалення.

"Виходячи з того, що впродовж всієї роботи Ради ініційовані нами законопроекти не знаходили підтримки парламенту, з близько 160 внесених законопроектів підтримано було тільки п'ять. У зв'язку з цим ми просимо не включати до порядку денного Ради жодного законопроекту, розробленого членами фракції", - сказав він.

Кожем'якін також наголосив, що депутати від БЮТ  братимуть участь в обговоренні інших законопроектів, висловлюватимуть свою позицію щодо них, проте не підтримуватимуть їх.

Голова Ради Володимир Литвин, своєю чергою, зазначив, що у зв'язку з цією заявою депутатам від БЮТ, які є авторами законопроектів, необхідно внести письмові звернення про відкликання власних проектів законів.

Нагадаємо, спікер Володимир Литвин заявив, що осінню сесію Верховної Ради повинні відкрити завтра без довгих вступних промов.