ГоловнаПолітика

Тимошенко прогнозує новий "майдан" після виборів

Екс-прем'єр заявляє, що влада хоче сфальсифікувати результати для встановлення диктатури.

Тимошенко прогнозує новий "майдан" після виборів
Фото: http://obozrevatel.com

Колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко допускає масові акції протесту в разі фальсифікації владою результатів виборів Верховної Ради.

Про це йдеться в повідомленні її прес-служби.

"Це може закінчитися новою революцією, але далеко не так мирно, як це було 2004 року. Ось чому Україна потребує допомоги демократичного світу зараз, коли ще існує шанс повернути Україну в європейську сім'ю з європейськими цінностями. Зараз, а не після виборів, коли буде вже занадто пізно", - передає прес-служба слова Тимошенко.

Екс-прем'єр заявила про намір влади сфальсифікувати вибори для встановлення режиму диктатури.

"Зараз створення диктатури в Україні знаходиться на активній стадії, і цей єдиний свій "творчий проект" Янукович завершить на парламентських виборах у жовтні цього року. Якщо він досягне успіху в своїх планах фальсифікувати вибори, Президент і його політичні соратники створять конституційну більшість, і, таким чином, буде забито останній цвях у труну української демократії на десятиліття вперед", - заявила вона.

Екс-прем'єр закликала країни Європейського Союзу запобігти встановленню диктатури в Україні та руйнуванню досягнень "помаранчевої революції".

Нагадаємо, сьогодні Вищий адміністративний суд розгляне скаргу "Батьківщини" на рішення ЦВК, який не розмістив на бюлетенях прізвища Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.