ГоловнаПолітика

Ківалову повіяло "совком" від мовного документа Богатирьової

Регіонал упевнений, що законопроект порушує права людей.

Ківалову повіяло "совком" від мовного документа Богатирьової
Фото: Макс Левин

Один з авторів "мовного" закону Сергій Ківалов вважає, що нова редакція законопроекту про засади державної мовної політики спрямована на розхитування мовної ситуації в країні.

Про це він заявив, коментуючи інформацію про те, що робоча група під керівництвом Раїси Богатирьової підготувала нову редакцію законопроекту про засади державної мовної політики.

"Очевидно, вражене самолюбство деяких членів робочої групи затьмарило їхній здоровий глузд. Принаймні я не можу інакше пояснити те, що замість вироблення пропозицій про зміну до закону "Про засади державної мовної політики" раптом, як чорт із табакерки, виник практично новий документ, який претендує на законопроект. Чесно кажучи, у мене язик не повернувся б назвати це нововведенням, оскільки від них повіяло "совком", повіяло вже забутою нами бюрократією", - заявив Ківалов.

Результати роботи цієї групи - це робота "наперсточників" на вокзалі. Це абсолютно неприйнятно, абсолютно провально. І я зроблю все, щоб цей законопроект не тільки не був проголосований у Верховній Раді, але й не був там зареєстрований.— депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко

На його думку, "все робиться для того, щоб "зволікали", завести в тінь важливе для України мовне питання, залишивши на поверхні політичні інтереси".

"Цими пропозиціями прямо передбачено порушення основних прав і свобод наших громадян, порушення Європейської хартії про мови і порушення Конституції України", - заявив Ківалов.

На думку Ківалова, в цьому документі "відпочили і здоровий глузд, і законність".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter