ГоловнаПолітика

Кернес: банк Авакова не виконав зобов'язань перед клієнтами

Мер Харкова назвав заяву господаря банку "Базис" істерикою.

Кернес: банк Авакова не виконав зобов'язань перед клієнтами
Фото: www.ukrgazeta.com

Мер Харкова Геннадій Кернес заявляє про невиконання банком "Базис" зобов'язань перед клієнтами.

Про це сказано в заяві Кернеса, яка розміщена на сайті Харківської міської ради.

"Банк "Базис", який належав особисто Арсену Авакову&Co (Аваков - лідер харківської облорганізації "Батьківщини", колишній голова Харківської облдержадміністрації), на сьогодні не виконує фінансових зобов'язань перед своїми клієнтами. В першу чергу, перед вкладниками", - йдеться в ній.

Згідно із заявою, банк не виконує зобов'язань, зокрема, перед заводом турбінного устаткування "Турбоатом", машинобудівним заводом "Світло шахтаря" та іншими підприємствами міста, а також перед вузами, які він обслуговує, через що студенти не можуть отримати стипендію. Кернес стверджує, що кошти були виведені з банку "Базис" та афілійованих структур.

Він допускає необхідність проведення слідчих заходів в редакції інтернет-видання і газети "Главное", які знаходяться в одній будівлі з низкою інших структур Авакова.

"Всі заяви Арсена Авакова на його сторінці в Facebook про політичне підґрунтя подій навколо банку "Базис" - це істерика", - заявляє Кернес.

Зазначимо, Аваков на своїй сторінці в мережі Facebook повідомив, що справу проти посадових осіб міліція порушила за вказівкою голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна.

Аваков пов'язує те, що відбувається, також з комерційними інтересами Добкіна і Кернеса.

"Стверджують, що паралельно по Харкову банк "Золоті ворота" почав скуповувати зобов'язання банку "Базис" з дисконтом", - заявляє він.

За його словами, співвласниками банку "Золоті ворота" виступають члени сім'ї Добкіна, а також особи, афілійовані з Кернесом.

Нагадаємо, сьогодні до редакції харківського інтернет-огляду та газети "Главное", яка знаходиться в одному приміщенні з АТ "Інвестор" та банком "Базис", нагрянули з обшуками.

Зазначимо також, проти посадових осіб банку "Базис", який належить екс-губернатору Харківщини Арсену Авакову, порушили кримінальну справу за фактом зловживань.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter