ГоловнаПолітика

Брат Литвина вважає заяву про побиття активістів провокацією

Родич спікера пояснив, що робив на ринку.

Брат спікер Володимира Литвина Петро називає провокацією поширення інформації про побиття ним активістів, які роздавали листівки проти глави ВР у Новоград-Волинському.

Про це йдеться в його зверненні, опублікованому в газеті "Час Полісся".

"Мене до глибини душі обурило і шокувало своїм відвертим цинізмом неправдиве повідомлення і той відеоролик, які буквально за кілька хвилин були розтиражовані по багатьох сайтах мережі. Це відео і текст до нього, з характерним підтасовуванням неправдивих і заздалегідь підготовлених фактів, принижує людську гідність і честь", - йдеться у зверненні.

При цьому він підкреслює, що 25 серпня він був на міському ринку і поцікавився у активістів, що за листівки вони роздають.

"Не буду приховувати, що їх зміст викликав у мене зрозуміле обурення, тому що там було розміщено наклеп на мого брата Володимира Литвина і нашу сім'ю", - зазначив він.

Водночас, за його словами, він не вдавався до сили і толерантно повівся з активістами. Він пояснює такі дії організаторів таких акцій проти спікера їх боязню Литвина. Також він підкреслив, що готовий відстоювати свою честь і гідність у суді і добиватися відповідальності організаторів акції.

Нагадаємо, 25 серпня громадських активістів руху "Відсіч", які розповсюджували у місті Новоград-Волинському Житомирської області листівки проти спікера парламенту Володимира Литвина, побили невідомі особи, а потім затримала міліція.

Пізніше з'явилася інформація про те, що активістів побив брат Литвина Петро.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter