ГоловнаПолітика

Іващенко не вважав свою справу політичною

Нечипоренко вважає, що на 58-й сторінці Іващенко не до кінця оформив документи.

Іващенко не вважав свою справу політичною
Фото: obozrevatel.com

Адвокат колишнього в.о. міністра оборони Валерія Іващенка Борис Нечипоренко заявив, що його підзахисний допускав можливість своєї помилки у справі Феодосійського заводу.

Про це захисник заявив в ефірі телеканалу ТВі.

"Іващенко завжди про це говорив. Річ у тому, що він вважає, що він, можливо, допустив недогляд чи помилку. Узгодивши план санації Феодосійського заводу, на 58-й сторінці він зробив доповнення, власноручні, у двох примірниках цього плану, які виключали в подальшому незаконну реалізацію цього майна", - сказав юрист.

За його словами, колишній в.о. міністра оборони мав додати на титульному аркуші плану санації, там, де поставив свій підпис "узгоджено", слова "з урахуванням зауважень на 58-й сторінці", - це не дозволило б надалі керуючому санацією незаконно продати майно.

(Суд ухвалив таке рішення) тому, напевно, що він (Іващенко) написав заяву в Апеляційний суд, у якій говорить, що його кримінальне переслідування не має політичних мотивів, і сказав, що помилився, підписавши проект санації, не маючи відповідного досвіду. Так він частково визнав свою провину— представник державного звинувачення Петра Коваль

Окрім того, адвокат уточнив, що Іващенко від самого початку говорив, що його справа не має політичного контексту.

"Іващенко, коли прийшов у Міністерство оборони, зумів домогтися, щоб звідтіля були видалені, законно, цілий ряд ділків і бізнесменів, які фактично використовували Міноборони як частину свого бізнесу. Він цих людей з Міноборони прибрав, у помсту за те, що він це зробив, вони фактично замовили цю справу. Якщо це політичний підтекст, то справа політична", - вважає він.

Нагадаємо, сьогодні Апеляційний суд замінив Іващенкові термін покарання на умовний і звільнив із-під варти в залі суду.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter