ГоловнаПолітика

"УДАР" просить суд вплинути на рішення ЦВК щодо Тимошенко і Луценка

Заяву до суду вже подали.

"УДАР" просить суд вплинути на рішення ЦВК щодо Тимошенко і Луценка
Фото: klichko.org

Партія "УДАР" подала заяву про залучення як третьої особи в позові ВО "Батьківщина" до Центральної виборчої комісії щодо оскарження відмови в реєстрації кандидатами в народні депутати Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.

Як повідомили в прес-службі "УДАРу", про це заявив керівник юридичного департаменту партії Валерій Карпунцов.

Він зазначив, що 9 серпня 2012 року в Київський апеляційний адміністративний суд від "Батьківщини" подано адміністративний позов до Центральної виборчої комісії щодо оскарження відмови в реєстрації кандидатами в народні депутати на чергових виборах 28 жовтня 2012 року Тимошенко і Луценка, висунутих у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та включених у виборчий список цієї політичної сили.

Нині претензій до ЦВК немає, тому що якби вони зареєстрували Тимошенко та Луценка, то порушили би закон про вибори.— голова Комітету виборців України Олександр Черненко

Партія "УДАР" в особі її представника в ЦВК В. Карпунцова подала заяву про залучення до участі в зазначеній справі як третьої особи з боку позивача - ВО "Батьківщина", наголосили в прес-службі.

"Наша політична сила виступає проти звуження виборчих прав політичних в'язнів Тимошенко і Луценка. Ми вважаємо, що Центральна виборча комісія не має права обмежувати їхні права на реєстрацію кандидатами в народні депутати України", - заявив керівник юридичного департаменту "УДАРу".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter