ГоловнаПолітика

Аваков очолив список найбагатших опозиціонерів

До рейтингу потрапили також відомі бізнесмени.

Аваков очолив список найбагатших опозиціонерів
Фото: http://vidomosti-ua.com

Колишній харківський губернатор Арсен Аваков очолив п'ятірку найбагатших кандидатів на виборах від Об'єднаної опозиції.

Відповідний рейтинг склав журнал "Фокус".

Видання оцінило стан керівника виборчої кампанії Об'єднаної опозиції на Харківщині в $189 млн.

Друге місце дісталося співвласникові Міжнародної науково-промислової корпорації "Веста" Денису Дзензерському. Син президента корпорації Віктор Дзензерський до появи в таборі опозиції встиг побувати членом політради "Єдиного центру". З посиленням "Фронту Змін" він разом із батьком, нині депутатом Дніпропетровської облради від цієї партії, перейшов у табір Арсенія Яценюка. Спільні статки сина і батька оцінили в $ 72 мл.

Хлібовиробник і один із найбагатших людей Кіровоградщини, голова правління групи компаній "Формула смаку" Олександр Табалов, який потрапив у прохідний список опозиції за квотою "Фронту Змін", зайняв почесне третє місце, маючи статки $ 42 млн.

Четверте місце дісталося молодому бізнесменові зі східної України, керівнику передвиборної кампанії опозиції в Луганській області Ігорю Ліскі. Сума його доходів становить $ 37,9 млн. Торік міліція Луганської області запідозрила Ліскі в утриманні нелегальних шахт-копанок, після чого пішли перевірки його основного активу - гірничо-збагачувальної фабрики "Краснолуцька". "І хоча 83-те місце потрапляння в парламент підприємцю не гарантує, слабка надія на отримання особистого імунітету в нього залишається", - зауважує видання.

П'ятірку найбагатших опозиціонерів замикає Юрій Триндюк, керівник штабу Об'єднаної опозиції в Севастополі, чий статок оцінюють у $ 29,2 млн. Бізнес Триндюка пов'язаний із хлібними підприємствами.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter