ГоловнаПолітика

Яценюк: підписання Януковичем "мовного" ​​закону - причина для імпічменту

Політик розповів, що перш за все зробить опозиція в новому парламенті.

Яценюк: підписання Януковичем "мовного" ​​закону - причина для імпічменту
Фото: Макс Левин

Схвалення Президентом Віктором Януковичем закону про мови є підставою для оголошення йому імпічменту у Верховній Раді сьомого скликання.

Про це на прес-конференції заявив голова Ради Об'єднаної опозиції, лідер партії "Фронт Змін" Арсеній Яценюк.

"Вважаємо, що дії Януковича підпадають під склад злочину, і це є ще однією додатковою підставою для імпічменту Президента Віктора Януковича", - сказав він.

Яценюк укотре зазначив, що в разі створення Об'єднаної опозицією більшості в парламенті наступного скликання одним із перших рішень буде прийняття закону про імпічмент, який би визначив процедуру імпічменту Президента.

Вважаємо, що дії Януковича підпадають під склад злочину, і це є ще однією додатковою підставою для імпічменту Президента Віктора Януковича— Арсеній Яценюк

Він також зазначив, що після цього буде створено спеціальну слідчу комісію, яка розслідуватиме можливі порушення законів Януковичем, зокрема під час підписання закону про мовну політику.

Нагадаємо, 8 серпня В. Янукович підписав закон про засади державної мовної політики, при цьому доручивши створити спеціальну комісію з його доопрацювання.

Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook