ГоловнаПолітика
Спецтема
Парламентские выборы

Остап Ступка йде в Раду задля лобіювання культури

Інтереси акторів, художників, бібліотекарів, окрім нього, більше нікому представляти, вважає соратник Королевської.

Остап Ступка йде в Раду задля лобіювання культури
Фото: glavred.info

Третій номер у виборчому списку партії "Україна – Вперед!" актор Остап Ступка вважає своїм завданням у парламенті сприяти культурній модернізації України.

Про це повідомляє прес-служба партії.

"Україні необхідна серйозна культурна модернізація. У нас є прекрасні художники світового рівня, але відсутній культурний простір, в якому вони могли б себе реалізувати. Моя мета - створити сучасний культурний простір в Україні. І перший крок має зробити держава - через законодавство", - заявив Ступка.

Актор зазначив, що нині в державі відсутня програма з популяризації та просування української культури. Роботи українських художників частіше купують за кордоном, аніж в Україні, вітчизняне документальне кіно отримує призові місця за кордоном, а в Україні про це знають одиниці.

"20 років культурний процес був нецікавий політикам. Точніше, культурна політика звелася до політизації культури. У парламенті є десятки груп впливу, але немає культурного лобі. Хто представлятиме інтереси акторів, художників, бібліотекарів, музейних працівників - ті, хто протягом двадцяти років за безцінь продавав під дискотеки і бари приміщення бібліотек, будинків культури, музеїв?"- зазначив Ступка.

Він впевнений, Україну об'єднає потужна сучасна культура. "Тому в парламенті я не буду робити політику на культурі, а займуся розвитком культурної політики. Я вірю в майбутнє української культури. У нас є величезний потенціал для розвитку", - наголосив Ступка.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter