ГоловнаПолітика

Янукович звелів поліпшити законодавство про мови

Кабмін повинен затвердити програму розвитку української мови.

Янукович звелів поліпшити законодавство про мови
Фото: www.president.gov.ua

Президент Віктор Янукович доручив уряду до 13 серпня створити робочу групу для розробки і внесення системних пропозицій щодо вдосконалення законодавства про використання мов.

Про це йдеться в дорученні глави держави.

До роботи групи буде залучено представників громадськості, відомих діячів освіти, науки і мистецтв, провідних фахівців із мовних питань.

Президент своїм рішенням не образить жодну соціальну групу: ні тих людей, які рідною вважають українську мову, ні тих, для кого рідною є російська чи інша мова— Ганна Герман, радник Президента, про перспективи підписання закону про мови

Окрім того, Янукович доручив уряду із залученням вказаної групи до 27 серпня забезпечити розробку та затвердження Державної програми всебічного розвитку та функціонування української мови.

Нагадаємо, одночасно з цим дорученням Янукович підписав Закон "Про засади державної мовної політики", який передбачає встановлення офіційного використання регіональних мов у роботі місцевих органів державної влади при проживанні щонайменше 10% носіїв на територіях, де поширена ця мова.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter