ГоловнаПолітика

Український посол у Лондоні стурбований ситуацією навколо українських спортсменів

Посол очікував від спортсменів-співвітчизників більшого.

Український посол у Лондоні стурбований ситуацією навколо українських спортсменів
Фото: ukranews.com

Посол України у Великобританії Володимир Хандогій не здивований, хоч і стурбований ситуацією з позбавленням деяких українських спортсменів призових місць під час змагань на Олімпійських іграх у Лондоні.

Про це він сказав в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Інциденти з нашими спортсменами на цій Олімпіаді мене не дивують. До спортсменів з України завжди було прискіпливіше ставлення, ніж до інших. Для перемоги в будь-якому виді спорту українським спортсменам, як і спортсменам усіх колишніх радянських республік, необхідно бути на голову вищим від суперників, щоб ні в кого не залишалося навіть найменших сумнівів у тому, що вони найкращі", - сказав дипломат.

Зокрема, Хандогій вказав на випадок з українським боксером Євгеном Хитровим, де, на його думку, було ухвалено несправедливе судове рішення.

"Наша делегація в особі НОК спрацювала дуже оперативно, були подані відповідні апеляції, але, на жаль, вони не були задоволені", - зазначив дипломат.

Оцінюючи результати української олімпійської команди, Хандогій зізнався, що очікував від спортсменів-співвітчизників більшого.

"Загалом, як і багато українських уболівальників, від наших спортсменів я очікував трохи більшого. Зараз, коли фактично пройдено половину дистанції, на рахунку України тільки три золоті медалі. Звичайно, всі ми сподівалися на кращий результат. Але це спорт, і в ньому бувають випадки, які важко передбачити", - зазначив Хандогій і побажав українській команді домогтися успіхів на майбутніх змаганнях.

Нагадаємо, в активі української збірної сьогодні три золоті і шість бронзових нагород. У командному заліку Україна посідає 19 місце.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter