ГоловнаПолітика

"Свобода" затвердила кандидатів у мажоритарних округах і за партійним списком

Мажоритарників партія висувала за погодженням з Об'єднаною опозицією.

"Свобода" затвердила кандидатів у мажоритарних округах і за партійним списком
Фото: http://transkarpatia.net

"Свобода" затвердила кандидатів у мажоритарних округах і за партійним списком.

Варто зазначити, що мажоритарників "Свобода" висувала за погодженням з Об'єднаною опозицією.

Нагадаємо, раніше з'їзд партії "Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

затвердив передвиборну програму "Своя влада - Своя власність - Своя гідність на СВОїй, БОгом ДАній, землі".

Також нагадаємо, що стала відома

перша п'ятірка списку. До неї увійшли Олег Тягнибок, Богдан Бенюк, Андрій Мохник, Ігор Мірошниченко, Олександр Шевченко.

У мажоритарних округах від "Свободи" будуть балотуватися 35 осіб:

1. Олександр Болотян - округ №3 (Крим);

2. Володимир Базилюк - округ №12 (Вінницька область);

3. Сергій Продан - округ №15 (Вінницька область);

4. Євген Мельник - округ №19 (Волинська область);

5. Анатолій Галілей - округ №28 (Дніпропетровська область);

6. Сергій Литвиненко - округ №37 (Дніпропетровська область);

7. Юрій Караченцев - округ №38 (Дніпропетровська область);

8. Ігор Славгородський - округ №53 (Донецька область);

9. Федір Ківін - округ №67 (Житомирська область);

10. Олег Куцин - округ №72 (Закарпатська область);

11. Тимур Книш - округ №77 (Запорізька область);

12. Олександр Сич - округ №83 (Івано-Франківська область);

13. Манолій Пацюрак - округ №87 (Івано-Франківська область);

14. Олександр Марченко - округ №90 (Київська область);

15. Сергій Василюк - округ №102 (Кіровоградська область);

16. Артем Заїка - округ №108 (Луганська область);

17. Ірина Фаріон - округ №116 (Львівська область);

18. Юрій Михальчишин - округ №118 (Львівська область);

19. Ірина Сех - округ №119 (Львівська область);

20. Андрій Тягнибок - округ №125 (Львівська область);

21. Павло Юрлов - округ №127 (Миколаївська область);

22. Сорока - округ №137 (Одеська область);

23. Юрій Бублик - округ №145 (Полтавська область);

24. Олег Особовський - округ №152 (Рівненська область);

25. Артем Семиніг - округ №159 (Сумська область);

26. Олексій Кайда - округ №163 (Тернопільська область);

27. Михайло Головко - округ №164 (Тернопільська область);

28. Олег Дебелий - округ №174 (Харківська область);

29. Борис Василенко - округ №185 (Херсонська область);

30. Ігор Сабій - округ №189 (Хмельницька область);

31. Степан Спіжавка - округ №203 (Чернігівська область);

32. Валерій Боровик - округ №209 (Чернігівська область);

33. Юрій Левченко - округ №223 (м. Київ);

34. Андрій Іллєнко - округ №215 (м. Київ);

35. Сергій Рудик - округ №198 (Черкаська область).