ГоловнаПолітика

Азаров переказав кривдниці Власенка, що її ніхто не чіпатиме

Прем'єр засуджує того, хто облив адвоката зеленкою.

Азаров переказав кривдниці Власенка, що її ніхто не чіпатиме
Фото: Макс Левин

Прем'єр Микола Азаров запевнив дівчину, яка нібито облила захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка зеленкою, що їй нема чого боятися.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, відповідаючи на питання про те, як бути активістці "Молодих регіонів" Марії Столяровій, яку звинуватили у хлюпанні зеленкою у Власенка.

"Перше - виступи багатьох представників опозиції, як правило, не відповідають дійсності. І тому треба їх так сприймати. Друге - я хочу переказати Маші Столяровій, що їй не треба боятися, і ніхто її не посміє зачепити", - написав Азаров.

Утім, він зазначив, що не підтримує дії того, хто облив зеленкою Власенка.

"Такі дії неприйнятні. Ви ставитеся до нього по-різному, але він є захисником, і наш з вами обов'язок - сприяти йому у здійсненні такої важливої його функції, як захист інтересів людини в суді", - додав Азаров.

Як відомо, 16 липня перед входом у корпус ЦКЛ №5, де проходить курс лікування Тимошенко, невідома дівчина хлюпнула Власенкові в обличчя зеленкою.

Власенко заявив, що запам'ятав дівчину, яка це зробила, і зможе її впізнати. Згодом він уточнив, що ця дівчина схожа на активістку "Молодих регіонів" Столярову.

Сама активістка сказала, що не могла облити Власенка, оскільки саме "допомагала сліпій бабусі дістатися додому".