ГоловнаПолітика

Литвин більше не потрібен владі, - б'ютівець

Нардеп також сумнівається, що відмова Литвина підписувати "мовний закон" збільшить його підтримку в мажоритарному окрузі.

Литвин більше не потрібен владі, - б'ютівець
Фото: Макс Левин

Під час позачергової сесії спікера Володимира Литвина відправлять у відставку, тому що він владі більше не потрібен.

Таку думку висловив народний депутат від "БЮТ-Батьківщини" Володимир Бондаренко.

За словами депутата, незважаючи на те, що Литвин вирішив "умити руки" від "мовного закону", він зробив усе для того, щоб цей документ проголосували.

"Литвин зробив усе, щоб цей закон пройшов. Але, мабуть, із ним (під час позачергової сесії) попрощаються. Адже він владі вже "до лампочки". Він їм не потрібен. І Литвин розуміє, що його кинули", - наголосив політик.

Нардеп також сумнівається, що відмова спікера підписувати "мовний закон" і його відставка можуть збільшити його підтримку в мажоритарному окрузі, де він має намір балотуватися.

І якщо протягом 15 днів це питання не буде вирішено і людина не забере заяву, вона може бути звільнена самостійно.— лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов

Бондаренко додав, що в його фракції ще не вирішили, чи братимуть участь у позачерговій сесії ВР.

"Хоча навіщо? Зірвати голосування за "мовний закон" практично нереально. Адже депутати від Партії регіонів будуть добре охороняти всі пости. Це голосування відбудеться будь-що", - додав він.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter