ГоловнаПолітика

В Івано-Франківську розпочалося голодування на захист української мови

У п'ятницю в місті з'явилися перші намети.

В Івано-Франківську розпочалося голодування на захист української мови
Фото: censor.net.ua

Молодіжна ініціатива "Український дім. Івано-Франківськ" оголосила про початок безстрокової акції на захист української мови на Вічевому майдані міста.

У п'ятницю в Івано-Франківську з'явилися перші намети.

Як протест проти "мовного закону" і на підтримку протестуючих у Києві першим голодування оголосив комендант наметового містечка Микола Гавриляк, у суботу приєднаються нові активісти.

За словами юнака, вони вимагають, щоби Президент не підписував мовний закон, а також висувають свої вимоги і до опозиції: "Жоден із депутатів, який голосував або за "харківські угоди", або за ухвалення Податкового кодексу, або за закон про мови, не повинен потрапити в наступну Верховну Раду".

Я переконаний, що розходитися не потрібно, але голодування - це не той вихід... Це великий ризик для здоров\'я будь-якої людини— Віталій Кличко

Першою ж акцією стали 20-хвилинні "щурячі перегони" на Вічевому майдані. Щури, що символізують різні опозиційні партії, боролися за "мову" під наглядом "кота-регіонала". Кота тримав Дмитро Романюк, який свого часу кинув яйце в Януковича.

У молодіжну ініціативу "Український дім. Івано-Франківськ" об'єдналися десять молодіжних організацій.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter