ГоловнаПолітика

Яценюк: веб-камери підірвуть демократичність виборів

На думку опозиціонера, відеоспостереженням влада хоче залякати виборців і вкрасти з бюджету гроші.

Яценюк: веб-камери підірвуть демократичність виборів
Фото: Макс Левин

Лідер партії "Фронт Змін" Арсеній Яценюк заявляє, що встановлення веб-камер на виборчих дільницях підірве демократичність парламентських виборів.

Як повідомляє прес-служба "Фронту Змін", про це Яценюк заявив на зустрічі з президентом Парламентської асамблеї НАТО Карлом Ламерсом.

На запитання президента ПА НАТО про рішення парламенту стосовно виділення коштів на закупівлю веб-камер для виборчих дільниць Яценюк відповів: "Такий акт має дві мети. Перша - залякати виборців, влада буде знати про те, хто і як голосує. Друга - вкрасти з бюджету кошти. І це не має нічого спільного з прозорими і чесними виборами".

Про трансляції в Інтернет - я не знаю... У нас є такі виборчі дільниці, куди після дощу без трактора не заїдеш. Там не завжди є нормальне телефонне з\'єднання. Які трансляції в Інтернет?— Олександр Черненко, голова Комітету виборців України

За його словами, таке рішення є тривожним сигналом.

"Установлення цих камер однозначно підірве демократичність виборів", - сказав Яценюк.

Нагадаємо, Верховна

Рада виділила майже 1 мільярд гривень на закупівлю камер для виборчих дільниць.

Закон запроваджує систему відеоспостереження, яка повинна забезпечити передачу зображення з дільниці для можливості перегляду на відповідному веб-сайті в мережі Інтернет.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter