ГоловнаПолітика

В Європарламенті не хочуть спрощувати візи для українців

Євродепутат заявив, що не можна робити "подарунків" владі перед виборами.

В Європарламенті не хочуть спрощувати візи для українців
Фото: baj.by

Президент Комітету із закордонних справ Європарламенту Ельмар Брок виступає проти подальшого розширення візового діалогу з Україною.

Про це він заявив у коментарі.

"Комісія розглядає, чи пропонувати рішення про підписання та укладення угоди про спрощення візового режиму з Україною. Це буде неправильно", - сказав депутат.

"Політика ЄС щодо України повинна бути стійкою і змістовною, необхідно продовжувати наполягати на чітких зобов'язаннях України щодо демократичних цінностей і верховенства права", - продовжив депутат.

Він зазначив, що досі Євросоюз стурбований ситуацією з верховенством права і застосуванням виборчого правосуддя в Україні.

"Будемо дуже чіткими: жодне зобов'язання з нинішньою українською владою не повинно мати ефект нагородження уряду напередодні виборів", - зазначив Брок.

Нагадаємо, на сьогодні віце-президент Єврокомісії, відповідальна за питання юстиції, фундаментальні права та громадянство, Вівіан Редінг блокує подальше спрощення процедури оформлення віз з Україною через стурбованість ситуацією з правами людини в Україні.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter