ГоловнаПолітика

У ПР похвалили Європу за згоду на вибори без Тимошенко

Євро-2012 відкрило очі Європі на іншу Україну, вважає Надоша.

У ПР похвалили Європу за згоду на вибори без Тимошенко
Олег Надоша
Фото: www.radiosvoboda.org

Народний депутат від Партії регіонів Олег Надоша вважає, що Європа почала тверезо оцінювати ситуацію в Україні, коли підтвердила, що парламентські вибори 2012 року можуть бути демократичними, якщо в них не візьмуть участь Юлія Тимошенко та Юрій Луценко.

Про це повідомляє прес-служба Партії регіонів.

Так Надоша прокоментував слова співдоповідачів Парламентської асамблеї Ради Європи про те, що парламентські вибори в Україні можуть бути демократичними, якщо в них не будуть брати участь лідери опозиції, що знаходяться у в'язниці за рішенням суду.

Він додав, що проведення в нашій країні Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012 відкрило очі Європі на демократичну Україну.

"Євро-2012 відкрило очі Європі на іншу Україну. Не ту, яку в чорному кольорі підносили їм. А ту Україну, яка йде до демократії. Україну, яка поступово стверджує європейські цінності у всіх сферах життя. Україну, в якій живуть творчі, привітні, гостинні і доброзичливі люди. Україну, в якій прекрасна природа", - підкреслив депутат.

Він зазначив, що парламентські вибори доведуть всьому світу, що наша країна стрімко крокує до Європи.

"Вибори будуть проведені чесно і прозоро, у відповідності до усіх світових стандартів демократії та права", - резюмував депутат.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter