ГоловнаПолітика

МЗС вимагає від поляків вибачень за образу українок

Дипломати побачили дискримінацію за етнічною ознакою, неприйнятну для будь-якої цивілізованої людини і для демократичного суспільства.

МЗС вимагає від поляків вибачень за образу українок
Фото: korrespondent.net

Міністерство закордонних справ вимагає вибачень від ведучих польської радіостанції Eska Rock Міхала Фігурського і Якуба Воєвудського за їхні образливі висловлювання про українок.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС.

Міністерство зазначає, що 12 червня в прямому ефірі однієї з розважальних програм ведучі некоректно й образливо висловлювалися на адресу українок.

МЗС вважає таку ситуацію проявом дискримінації за етнічною ознакою, неприйнятної для будь-якої цивілізованої людини і для демократичного суспільства.

Відомство вимагає публічних вибачень від авторів висловлювань і сподівається, що польська сторона вживе заходів, щоб адекватно відреагувати й не допустити таке в майбутньому.

Як повідомляли, під час одного з ефірів ведучий заявив, що після перемоги українців у матчі Євро-2012 проти Швеції він "повівся, як справжній поляк: викинув зі свого будинку українку". Інший, продовжуючи в тому самому дусі, заявив, що не заплатить за роботу українці, яка працює в нього. Крім того, один із них зазначив, що "зґвалтував би українку, яка працює в нього, якби вона була трохи красивішою". На що співрозмовник не менш "дотепно" відповів, що навіть не знає, яка на вигляд "його" українка, "оскільки вона постійно стоїть на колінах".

Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook
Темы: