ГоловнаПолітика

Томенко: опозиція не братиме участі в роботі Конституційної асамблеї

Політик вважає, що основний закон країни повинен змінювати парламент.

Томенко: опозиція не братиме участі в роботі Конституційної асамблеї

Опозиція не брала і не братиме участі в роботі Конституційної асамблеї.

Про це вчора з трибуни Верховної Ради заявив заступник голови ВР, один з лідерів партії "Батьківщина" Микола Томенко.

"Ми, представники Об'єднаної опозиції - фракції "БЮТ-Батьківщина" і "Наша Україна - Народна Самооборона" - заявляємо про те, що не збиралися і не збираємося брати участь у так званій Конституційній асамблеї", - сказав він.

Нова Конституція від Януковича і сама ідея Асамблеї - салон ритуальних похоронних послуг — Юлія Тимошенко, лідер опозиції

М. Томенко зазначив, в Конституційну асамблею людей повинні обирати, а не призначати з Адміністрації Президента.

Як заявив віце-спікер, Президент Віктор Янукович хоче змінити Конституцію, оскільки чудово розуміє, що не має шансів бути обраним на другий термін.

На думку М. Томенка, Президент намагатиметься внести такі зміни до Конституції, які дозволили б йому вдруге стати главою держави.

"Ми, представники опозиції, завжди захищали конституційне право парламенту змінювати Конституцію. Тому позиція наших двох фракцій дуже проста - ми за європейську, демократичну українську Конституцію, яку змінювати повинен парламент", - сказав М. Томенко.

Як відомо, вчора о 15.00 за участю Президента України Віктора Януковича розпочалося перше засідання Конституційної асамблеї.

Раніше повідомляли, Конституційна асамблея працюватиме на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter