ГоловнаПолітика

"Регіоналів" звинуватили в підкупі виборців за рахунок місцевих бюджетів

"Відзначилися" Бережна, Горіна, Святаш, Фельдман і Писаренко.

Нардепи від Партії регіонів, які балотуватимуться по мажоритарці в Харкові, приписують собі встановлення дитячих майданчиків, сплачених із міського бюджету.

Про це повідомляє прес-служба громадянського руху "Спільна справа".

Повідомляють, що народні депутати від ПР Ірина Бережна, Ірина Горіна, Дмитро Святаш і Олександр Фельдман, а також Валерій Писаренко (позафракційний, але підтримуваний ПР), на зустрічах із виборцями обіцяють вирішити питання благоустрою прибудинкових територій, зокрема, встановити дитячі та спортивні майданчики.

Через короткий період часу після зустрічі з виборцями біля будинків дійсно з'являються зони відпочинку.

Однак закупівлю дитячих майданчиків і їх монтування насправді здійснюють за кошти міського бюджету. Ба більше, самі майданчики було закуплено ще декілька місяців тому.

Так, "Вісник державних закупівель" 12 квітня повідомив, що за результатами тендеру департамент житлового господарства Харківської міськради уклав договір на придбання 581 комплекту дитячих ігрових і спортивних майданчиків на загальну суму 14 млн. 630 тис. грн.

"Аналогічні випадки зафіксовано і в інших регіонах. Є підстави вважати, що таку технологію застосовують по всій Україні", - повідомляє організація.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter