ГоловнаПолітика

Соцстандарти після виборів зростатимуть, - Тігіпко

Віце-прем'єр упевнений в економічному зростанні Україні.

Соцстандарти після виборів зростатимуть, - Тігіпко
Фото: Макс Левин

Віце-прем'єр-міністр, міністр соцполітики Сергій Тігіпко обіцяє, що після виборів соціальні стандарти далі зростатимуть.

Про це він заявив в ефірі каналу IСTV, відповідаючи на запитання експерта Інституту Горшеніна Марини Ткаченко.

"Після парламентських виборів, через 9-12 місяців, почнеться підготовка до президентських виборів. Потрібно бути абсолютно політичними самогубцями, щоб піти на це (скасування соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича - Ред.). Ми обіцяли, і ми це виконаємо", - сказав він.

Тігіпко нагадав, що з травня 12,9 млн пенсіонерів отримали надбавку до пенсій, розпочато виплату компенсацій вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР. За його словами, всі ці ініціативи реалізовуватимуть і після виборів до Верховної Ради.

"Завдяки економічному зростанню підвищуються доходи держбюджету, внаслідок чого держава має ресурс для збільшення соціальних стандартів", - запевнив віце-прем'єр.

Нагадаємо, на початку березня Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів підвищити пенсії українцям у середньому на 100 грн. За його словами, загальна сума коштів, спрямована на підвищення пенсій до кінця року, становитиме близько 14 млрд грн.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter