ГоловнаПолітика

Тимошенко просить світ розслідувати факти корупції під час Євро-2012

Євгенія Тимошенко впевнена, що влада хотіла використати футбольний чемпіонат для свого політичного піару.

Тимошенко просить світ розслідувати факти корупції під час Євро-2012
Фото: http://vidomosti-ua.com

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко розраховує на результативне розслідування міжнародними організаціями фактів "корупційного використання" діючою владою країни коштів, які виділяли на підготовку і проведення Євро-2012.

Про це повідомила донька екс-прем'єр-міністра Євгенія Тимошенко в інтерв'ю азербайджанській редакції радіостанції "Свобода".

"Корупція під час підготовки до Євро

2012 року була масштабною. Усі ці факти подано в міжнародні організації, які можуть публічно розслідувати ці факти корупції. І ми сподіваємося, що скоро такі розслідування буде розпочато", - сказала вона, повідомляє сайт Тимошенко.

На думку доньки екс-прем'єра, такі міжнародні розслідування є дуже важливими, власне, і для України, і для держав-партнерів. "Так світ покаже, що бачить їхні протизаконні дії не тільки щодо опозиції, а й проти всієї країни", - переконана вона.

"Коли мама була в уряді, Україна завоювала право на проведення чемпіонату. Це була величезна перемога всієї України. Режим Януковича хотів

використати чемпіонат для свого політичного піару, але європейські лідери запобігли такій можливості. Ми розуміємо їхній протест", - наголосила Тимошенко.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter