ГоловнаПолітика

ПР обіцяє забезпечити ухвалення мовного законопроекту

Михайло Чечетов обіцяє, що буде як зі складанням присяги Валерією Лутковською.

ПР обіцяє забезпечити ухвалення мовного законопроекту
Фото: http://blog.i.ua

Фракція Партії регіонів має намір забезпечити повноцінну роботу Верховної Ради під час ухвалення закону про засади державної мовної політики.

Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав перший заступник голови фракції Михайло Чечетов.

"Я впевнений, що ми завтра зробимо так, що парламент буде працювати, ті рішення, які нам потрібно буде провести, ми проведемо. Ми не підемо на провокації, пов'язані з фізичним протистоянням, щоб потім це принижувало нашу країну. У нас є широкий арсенал методів, які дозволять нам прийняти рішення без фізичного протистояння - так, як це було, наприклад, під час складення присяги Лутковською (уповноваженою Верховної Ради з прав людини - ред.)", - зазначив Чечетов.

Водночас парламентар зазначив, що окремі засоби масової інформації демонструють лише одну думку щодо закону про державну мовну політику в Україні, яка супроводжується негативом.

"Але, наприклад, я зустрічався з виборцями в Харківській області, і там люди говорять, що вони хочуть, щоб цей закон ухвалили. Тому вони закликали нас реалізувати цей наказ виборців. Тому нам треба слухати виборців, знімати "білі рукавички" і виконувати обіцянки, які ми давали виборцям. Ми м'яко й інтелігентно забезпечимо ухвалення цього закону", - додав Чечетов.

Нагадаємо, 24 травня Верховна Рада розглядала законопроект про засади державної мовної політики, який внесли на розгляд парламенту народні депутати Сергій Ківалов і Вадим Колесніченко. Однак під час його розгляду між противниками і прихильниками цього документа сталася бійка, і голова Верховної Ради Володимир Литвин закрив пленарне засідання парламенту. Проте, Партія регіонів вважає за доцільне продовження розгляду цього законопроекту.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter