ГоловнаПолітика

Регіонали вручали дніпропетровським школярам "стипендії в конвертах"

Регіонали вручали дніпропетровським школярам "стипендії в конвертах"
Фото: comments.ua

Депутати Дніпропетровської міської ради роздавали школярам гроші в конвертах, а їхнім батькам - подяки.

Як стало відомо виданню "Днепропетровск. Комментарии" від батьків учнів Ленінського району, на урочистій лінійці, присвяченій останньому дзвонику, в школах учням вручали іменні конверти з написом "Стипендія".

На конвертах відправником значилася "Дніпропетровська міська організація Партії регіонів, від Євгена Морозенка". Розмір стипендії становить 50 гривень.

Батькам стипендіатів вручали подяки, оформлені в рамочки, також за підписом депутата міськради, голови бюджетної комісії Євгена Морозенка.

Нагадаємо, що Євген Морозенко є родичем екс-губернатора Дніпропетровщини Володимира Яцуби, а також керівником Дніпропетровського агрегатного заводу і головою бюджетної комісії Дніпропетровської міськради. На місцевих виборах-2010 Морозенка було обрано депутатом міськради від багатомандатного виборчого округу, який включає в себе Красногвардійський район Дніпропетровська.

За деякими даними, він є одним із можливих кандидатів на майбутніх парламентських виборах від мажоритарного округу №28, що включає Ленінський і частину Амур-Нижньодніпровського районів. Ще одним можливим кандидатом у цьому окрузі міг би стати дніпропетровський бізнесмен і політик Загід Краснов, проти якого нещодавно було відновлено кримінальну справу за фактом ДТП 4-річної давності.

Фото: comments.ua

Фото: comments.ua

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter