ГоловнаПолітика

Міліція перевірить, чи вбивав Щербань людину

У МВС запевнили, що цієї події не замовчували.

Міліція перевірить, чи вбивав Щербань людину
Фото: segodnya.ua

Причетність Руслана Щербаня, сина загиблого народного депутата Євгена Щербаня, до вбивства перевірятимуть.

Про це в ефірі телеканалу ТВi заявив керівник управління зі зв'язків із громадськістю Міністерства внутрішніх справ Володимир Поліщук.

"Я читав повідомлення Геннадія Москаля, звичайно, він політик і може такі припущення робити. І міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко відповів, що будь-яку заяву, навіть це повідомлення Москаля ЗМІ, перевірятимуть", - уточнив він.

Поліщук розповів, що дійсно поблизу села Сидорове Слов'янського району Донецької області було знайдено труп 26-річного жителя Донецька Дроздова.

"Там вісім чоловіків приїхали на полювання. Унаслідок необережного, мабуть, поводження зі зброєю сталося вбивство. Спочатку було порушено кримінальну справу за статтею 115, потім було перекваліфіковано за статтею "вбивство з необережності", - повідомив Поліщук.

"Щербаня, так само як і інших людей, які там були, звісно ж, слідчі допитували", - додав представник МВФ, зазначивши, що Щербань виступає свідком.

При цьому Поліщук запевнив, що цієї події не замовчували: "Місцева преса про це знала. Телебачення про це знало".

Як повідомляв LB.ua, народний депутат Геннадій Москаль заявив, що "Руслана Щербаня змусили звинуватити екс-прем'єра Юлію Тимошенко у вбивстві батька в обмін на уникнення відповідальності за злочин".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter